Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła – 19.06.2024 r.

XI Niedziela Zwykła-16.06.2024r.

1).Dzisiaj po Mszy o godz.8.30 spotkanie dzieci kl.II wraz z rodzicami przed I Komunia Świętą
2).W tym tygodniu:
-jutro-św.brata Alberta Chmielowskiego
-w piątek-św.Alojzego Gonzagi
Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni oraz opieki Matki Bożej
3).W piątek Mszą św.o 8.00 kończymy rok szkolny i katechetyczny.Zapraszamy,dzieci,rodziców, nauczycieli i pracowników szkolnych. Dziękujmy Bogu za dar szczęśliwego roku i prosimy o bł. Boże na czas wakacji. Spowiedź      w najbliższą niedziele przed Mszami św. i w piątek od godz. 08.00.
Czas wakacji to czas urlopów,wyjazdów,odpoczynku-ale nie zapominamy o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św, częstej spowiedzi.
4). W najbliższą niedziele na Mszy św. o godz.11.30 modlimy się w intencji Ojców z racji ich święta
5). Proszę przedstawicieli z poszczególnych miejscowości o zabranie list z zakrystii na zbiórkę ofiar na prace remontowe w naszej świątyni
6). W dniach 30 i 31 sierpnia organizowana jest pielgrzymka m.in. do Zamościa i Krasnobrodu. Koszt wyjazdu 300 zł. Zapisy w zakrystii.
7). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej.Dzisiaj w gazetce przeczytamy m. in. Św.Bracie Albercie Chmielowskim.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się kaplicy.