• 735 974 559
 • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj adoracja Najświętszego Sakrament-Koronka do Miłosierdzia Bożego z prośbą do Boga
  o pokój na Ukrainie
 2. Zgodnie z prośbą Caritas Kieleckiej chcemy się włączyć w akcję ,,Paczka dla Ukrainy”. W tej paczce, którą może zrobić jedna rodzina lub kilka mają się znajdować produkty spożywcze o długim terminie ważności.Szczegóły jak i kartony na zrobienie paczki są w kaplicy bocznej. Gdyby ktoś zamiast zrobienia paczki chciał ofiarować pieniądze to można to uczynić składając ofiarę do puszek znajdujących się na ołtarzach bocznych.Odbiór tych paczek w poniedziałek 21.03.Szczegóły podamy w najbliższą niedzielę.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkiego Postu:
  -Droga Krzyżowa w piątki o godz.17.00.Po Drodze Krzyżowej zostańmy na Mszy św.
  – Gorzkie Żale w niedzielę o godz.15.00.Nie ma wtedy kazania na Mszy św.
  Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami czyli: być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się w intencjach Ojca św. Rekolekcje rozpoczniemy w V niedzielę W.Postu -03.04.
 4. W tym tygodniu:
  -w sobotę-Uroczystość św. Jozefa Oblubieńca NMP
  Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Maryi
 5. Ofiarę na cele parafialne złożył Stanisław Podsiadło z Ostrowa 100zł.Bóg zapłać
 6. Zgodnie z tradycją naszej parafii w czasie W. Postu zbierane są ofiary na kwiaty do wystroju Grobu Pańskiego i ciemnicy.Proszę przedstawicieli z poszczególnych miejscowości o zabranie list z zakrystii.
 7. Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej zaprasza RŻR,Margaretki oraz wszystkich chętnych w sobotę na Wielkopostną Pielgrzymkę Pokutną do Morawicy.Zapisy i szczegóły w zakrystii.
 8. Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. Dzisiaj o Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia Piekoszowa. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się w kaplicy
 9. Intencje Mszy są wywieszone w gablocie przy kościele oraz zamieszczone w gazetce parafialnej