...
 • 735 974 559
 • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
III Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Zgodnie z prośbą Caritas Kieleckiej włączyliśmy się w akcję ,,Paczka dla Ukrainy” Odbiór tych paczek jutro o 13.00.Jeden samochód w Siedlcach przy remizie drugi w Łukowej przed kościołem. Ofiara składana  na tacę jako pomoc Ukrainie wyniosła 4.500zł.Została wpłacona do Caritas.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkiego Postu:
  -Droga Krzyżowa w piątki o godz.17.00.
  -Gorzkie Żale w niedzielę o godz.15.00.
  Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami czyli: być w stanie łaski uświęcającej i pomodlić się w intencjach Ojca św. Rekolekcje rozpoczniemy 03.04.
 3. Jutro o godz.17.30 wyjazd na film ,,Cud w Guadalupe” opowiadający o niezwykłych objawieniach Maryi w Meksyku. Jest jeszcze kilka wolnych  miejsc. Szczegóły w zakrystii.
 4. W tym tygodniu:
  -w piątek-Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Maryi.
 5. W tym tygodniu odszedł do wieczności Tadeusz Włodarczyk z Lelusina. Pogrzeb jutro o 12.00
 6. Zgodnie z tradycją naszej parafii w czasie W.Postu zbierane są ofiary na kwiaty do wystroju Grobu
 7. Pańskiego i ciemnicy.Proszę przedstawicieli z poszczególnych miejscowości o zabranie list z zakrystii
 8. W związku z przygotowaniem dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu budowy parkingu o czym mówiłem 2 tygodnie temu musimy złożyć jeden dokument,mówiący o tym,że my potrzebujemy tego parkingu,że jest niezbędny.Dlatego są listy wystawione na ołtarzach bocznych i w kaplicach na których musimy złożyć podpisy a więc: imię i nazwisko, adres i swój podpis.
 9. Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. Dzisiaj o Sanktuarium MB Loretańskiej Z Piotrkowic Zachęcamy do czytania znajdującej się prasy katolickiej w kaplicy
 10. Intencje Mszy są wywieszone w gablocie przy kościele oraz zamieszczone w gazetce parafialnej
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.