• 735 974 559
  • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
Ogłoszenia parafialne na 14 Niedzielę Zwykłą – 07.07.2024 r.

Ogłoszenia parafialne na 14 Niedzielę Zwykłą – 07.07.2024 r.

XIV  Niedziela Zwykła-07.07.2024r.

1). Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca:

-po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych dla RŻR

-gościmy.ks.Tomasza Chowańca przewodnika grup Biało-Niebieskiej z Pieszej Kieleckiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Dziękujemy Mu za Słowo Boże i będzie nas zachęcał do udziału w pielgrzymce.

-Adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona na niedzielę 14 lipca

 2).W tym tygodniu:

-jutro-św.Jana z Dukli

-w czwartek-święto- św.Benedykta Patrona Europy

-w piątek-św.Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

-w sobotę-świętych pustelników Andrzeja,Świerada i Benedykta

O godz.20.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie w intencji mieszkańców Ostrowa. Najpierw Msza św. potem różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła.  Zapraszamy ne tę piękną modlitwę. Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni oraz opieki Matki Bożej

3). We wtorek dokończenie montażu odnowionego ołtarza z kaplicy bocznej. Dziękujemy za ofiary składane na odnowienie tego ołtarza w czasie kolędy. Ofiary składane w tym miesiącu są przeznaczone na brakującą resztę oraz na kolejne prace w naszej świątyni m.in. na wkład własny na remont ołtarzy bocznych.W zakrystii zostały jeszcze lity z Łukowej Wału ,Wymysłowa i Ostrowa.

4). W najbliższym czasie:

-28 lipca po każdej Mszy św.poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa

-11.08.odpust z racji Uroczystości Przemienienia Pańskiego.Msze o godz.8.00;10.00 i Suma o 12.00

 5). 30 i 31.08 parafia organizuje pielgrzymkę do Zamościa,w czasie której będziemy zwiedzać m.in. Sanktuarium MB w Krasnobrodzie,kościół na wodzie,Stare miasto.Koszt 300zł.Szczegóły i zapisy w zakrystii

6). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. Dzisiaj w gazetce przeczytamy m.in. o św. Benedykcie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się kaplicy bocznej