Ogłoszenia parafialne na XII Niedzielę Zwykłą – 23.06.2024r.

XII  Niedziela Zwykła-23.06.2024r.

1). Dzisiaj na Mszy św. o godz.11.30 modlimy się w intencji Ojców z racji ich święta.

2). W zakrystii dzieci mogą składać książeczki z naklejkami z obecności na niedzielnych Mszach, które zbierały przez cały rok.Nagrody będą rozdawane po Mszach  w najbliższą niedzielę 30.06. 2024r.

2). W tym tygodniu:

-jutro-Uroczystość Narodzenia św.Jana Chrzciciela

-w piątek-św.Ireneusza

-w sobotę-Uroczystość św.App. Piotra i Pawła.Na godz.9.00 zapraszamy rodziny z Łukowej-Wał do sprzątania kościoła

Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni oraz opieki Matki Bożej

3). W najbliższą niedzielę na Mszy św. o 11.30 siedmioro kandydatów zostanie przyjętych do grona LSO. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo        i rodzinę na tę piękną uroczystość.

4). Dziękujmy Bogu za dar szczęśliwego roku szkolnego i katechetycznego i prosimy Go o opiekę nad nami w czasie wakacji i urlopów.Pamiętajmy,że wakacje to nie odpoczynek od Boga ale codzienna modlitwa, niedzielna Msza św. i częsta spowiedź.. O jutra swój miesięczny urlop rozpoczyna p.organista; ks.Proboszcz ma urlop w lipcu a ks.Sebastian w sierpniu.

5). Proszę przedstawicieli z poszczególnych miejscowości o zabranie list z zakrystii na zbiórkę ofiar na prace remontowe w naszej świątyni

6). 30 i 31.08 parafia organizuje pielgrzymkę do Zamościa,w czasie której będziemy zwiedzać m.in. Sanktuarium MB w Krasnobrodzie,kościół na wodzie,Stare miasto. Koszt 300zł.Szczegóły i zapisy w zakrystii

7). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej.Dzisiaj w gazetce przeczytamy min. wartości odpoczynku w naszym życiu. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się kaplicy.