• 735 974 559
  • Łukowa 132, 26-060 Chęciny

Życzenia i podziękowania na Boże Narodzenie od Akcji Katolickiej 24.12.2023

Dzień dobry, Szczęść Boże. Pragnę serdecznie podziękować za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu wystroju, udekorowaniu i posprzątaniu kościoła. Dziękuję za wysiłek i wsparcie w tych ostatnich dniach przedświątecznych przygotowań i natłoku innych zawodowych obowiązków. Doceniam każdy gest i dobre słowo. Konstruktywne uwagi i wskazówki.

Wspólnymi siłami udało się zakończyć i pozostaje Nam oczekiwać Narodzin Syna Bożego. Życzę Państwu i Państwa Najbliższym Błogosławionych Świąt. Niech Boże Dziecię będzie źródłem wszelkich darów, Niech opromieni swoją łaską wszystkie nadchodzące dni. Życzę miłości między ludźmi i szacunku, Zrozumienia, zgody, pokoju i przyjaźni. Niech Chrystus przemieni nasze serca i wleje w nie zdroje łask. Króluj Nam Chryste!!!

Prezes Akcji Katolickiej 

Katarzyna Nadgłowska.