Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła (07.11.2021)

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca:

-Adoracja Najświętszego Sakramentu.

-na Mszy o 8.30 zmiana tajemnic Różańcowych

-po Mszy św. o 8.30 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

-ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na opał do CO kościoła

2) W tym tygodniu:

-we wtorek-rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej

-w środe-św.Leona Wielkiego papieża

-w czwartek-św.Marcina z Tours.Rocznica Odzyskania Niepodległości.W ten dzień swoje imieniny obchodzi p.Marcin-organista.Modlimy się w Jego intencji o 9.00.Zapraszamy na te Mszę dziękując Bogu za dar pokoju i modląc się za nasza Ojczyznę.

-w piątek-św.Jozafata

-w sobotę-pierwszych męczenników Polski-św: Benedykta,Jana,Mateusza,Izaaka i Krystyna

Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Maryi

3) Dziękujemy za dar modlitwy w dzień Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Dziękujmy: klerykowi Wiktorowi, scholi, ministrantom i parafianom za modlitwę w ,,Noc Świętych”

4) W tym tygodniu odeszła do wieczności Wacława Głusek z Siedlec

5) Zakrystii możemy zakupić kalendarze rolników i misyjne na przyszły rok.

6). Zachęcamy do nabywania u ministrantów cotygodniowej gazetki parafialnej. W najnowszym
numerze przeczytamy o modlitwie za zmarłych. Zachęcamy także do czytania prasy katolickiej znajdującej się w kaplicy.

7) Intencje Mszy są wywieszone w gablocie przy kościele oraz zamieszczone w gazetce parafialnej