Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą – 30.06.2024 r.

XIII  Niedziela Zwykła-30.06.2024r.

1). Dzisiaj na Mszy św. o 11.30 siedmioro kandydatów zostanie przyjętych do grona LSO

2). Z tydzień z racji I niedzieli miesiąca:

-Adoracja Najświętszego Sakramentu przeniesiona na niedzielę 14 lipca

-po Mszy św. o 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych dla RŻR

-będziemy gościć.ks.Tomasza Chowańca przewodnika grup Biało-Niebieskiej z Pieszej Kieleckiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Wygłosi Słowo Boże i będzie nas zachęcał do udziału w pielgrzymce.

3). Dzieci,które złożyły książeczki z naklejkami z obecności na niedzielnych Mszach mogą odbierać nagrody przy ołtarzu bocznym po Mszach św.

4). W tym tygodniu:

-w środę-św.Tomasza Apostoła

-I piątek miesiąca.Spowiedź od godz.16.00

-w sobotę-bł.Marii Teresy Leduchowskiej

Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni oraz opieki Matki Bożej

5). Bóg zapłać rodzinom z Łukowej Wału za bardzo piękne posprzątania kościoła

6). Rozpoczęliśmy montaż odnowionego ołtarza z kaplicy bocznej. W związku z tym, że obraz z ołtarza nie został jeszcze ukończony dalsza część prac będzie wykonana 9 lipca. Dziękuję za ofiary składane na ten cel w czasie kolędy i w tym miesiącu oraz na kolejne prace w naszej świątyni. Bóg zapłać za modlitwę,aby te prace były wykonane bezpiecznie i dla chwały Boże i przyszłych pokoleń. Proszę przedstawicieli z poszczególnych miejscowości o zabranie list z zakrystii na zbiórkę ofiar na prace.

7). W najbliższym czasie:

-13 lipca o godz.20.00 kolejne Nabożeństwo Fatimskie w intencji mieszkańców Ostrowa

-28 lipca po każdej Mszy św.poświęcenie pojazdów z racji św.Krzysztofa

8). 30 i 31.08 parafia organizuje pielgrzymkę do Zamościa, w czasie której będziemy zwiedzać m. in. Sanktuarium MB w Krasnobrodzie, kaplicę  na wodzie, Stare miasto. Koszt 300zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii