Ogłoszenia duszpasterskie, XXV Niedziela Zwykła

1) Dzisiaj:

-po Mszy o 8.30 obowiązkowe spotkanie z rodzicami chcącymi chrzcić dzieci w tym roku;
-po każdej Mszy zapraszamy do zakrystii dzieci chcące włączyć się do LSO. Prosimy rodziców, dziadków o zachęcanie swoich dzieci i wnuków do włączenia się  w taki sposób z życie parafii.

2) W tym tygodniu:

-we wtorek- św. męczenników Andrzeja Kim i Jego Towarzyszy

-w środę-święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

-w piątek -św. Ojca Pio

-w sobotę organizowany jest z naszej parafii wyjazd na ,,Rajd Świętokrzyski” na Święty Krzyż. Zapisy w zakrystii.

Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej

3) W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 8.30 spotkanie Margaretek.

4) W sobotę 1.X zapraszamy RŻR i wszystkich chętnych na Diecezjalną Pielgrzymkę do Piotrkowic. Zapisy w zakrystii.

5) Ofiarę na kościół złożył Grzegorz Jamorski z Ostrowa 100zł. Bóg zapłać

6) Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. W tym numerze przeczytamy o tym św. Ojcu Pio.
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się w bocznej kaplicy.

7) Intencje Mszy św. są wywieszone w gablocie przy kościele i umieszczone w gazetce parafialnej.