• 735 974 559
  • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2022)

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela Zwykła (25.09.2022)

  1. Dzisiaj po Mszy św. o 8.30 spotkanie Margaretek
  2. W tym tygodniu:

-jutro-rocznica poświęcenia bazyliki Katedralnej w Kielcach

-we wtorek – św.Wincentego a Paulo

-w środę-św. Wacława

-we czwartek- święto św.Archaniołów:Michała,Gabriela i Rafała

-w piątek-św.Hieronima

-w sobotę-św.Teresy od Dzieciątka Jezus

-w sobotę o godz. 8.00 wyrusza pielgrzymka  RŻR i wszystkich chętnych na Diecezjalną Pielgrzymkę  do Piotrkowic. Autokar najpierw wyruszy z Siedlec, potem przejedziec przez Ostrów i następnie do Łukowej i Chmielowic. Zapisy w zakrystii Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej.

3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej. Przez rozważania Tajemnic różańcowych chcemy prosić Boga o dar pokoju na świecie,w naszej Ojczyźnie  i w naszych rodzinach.Zapraszamy dzieci,młodzież całe rodziny na tę piękną i wspólnotową modlitwę. W dni powszednie różaniec o 16.30. Przed różańcem i po różańcu Msza św. Zostańmy na Mszy św. Różaniec w niedziel o godz.15.00

4. Za tydzień z racji I niedzieli:

-po każdej Mszy Adoracja Najświętszego  Sakramentu

-po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych dla RŻR

-ofiary zbierane na tace przeznaczamy na opał do CO kościoła. Proszę o dar ofiar i zrozumienie  potrzeb finansowych związanych z zakupem ekogroszku.

-ogólnopolskie liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnych Mszach  i przystępujących do Kom.

5.Ofiarę na kościół złożyła Karolina Kubicka z Lelusina 100zł.Bóg zapłać

6. Intencje Mszy św. są wywieszone w gablocie przy kościele i umieszczone w gazetce parafialnej

4

.