Ogłoszenia duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu:

-w środę-św.Honarata Koźmińskiego.O godz.17.00 ostatnie w tym roku Nab.Fatimskie w intencji mieszkańców Zbrzy. Najpierw Msza ,potem różaniec i procesja ze świecami wokół kościoła.

Skorzystajmy ostatni raz w tym roku z tego pięknego nabożeństwa dziękując za wszelkie dobra które spływają na nas przez wstawiennictwo Maryi.

-w sobotę -św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Solenizantom tygodnia, parafianom i gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej

2) W najbliższa niedziele Dzień Papieski pod hasłem,,Blask Prawdy”.Przez wstawiennictwo św. JP II modlimy się o dar pokoju w naszych sercach, rodzinach, w Ojczyźnie i na świecie. Ofiary składane do puszek przy wyjściu z kościół są przeznaczone na pomoc dzieciom i młodzieży zdolnej ale z niezamożnych rodzin.W ten dzień będzie możliwość zakupu papieskich kremówek.

3) Od tygodnia przyjmujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.

4) W dni powszednie różaniec o 16.30.Przed różańcem i po różańcu Msza św. Zostańmy na Mszy św. Różaniec w niedzielę o godz.15.00Zapraszamy dzieci,młodzież całe rodziny na tę piękną modlitwę.