• 735 974 559
  • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
Ogłoszenia na V niedzielę zwykła – 04.02.2024 r.

Ogłoszenia na V niedzielę zwykła – 04.02.2024 r.

V Niedziela Zwykła-04.02.2024 r.

1). Dzisiaj:
-z racji I Niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu
-po mszy o 08.30 zmiana Tajemnic Różańcowych dla RŻR
-po każdej Mszy odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych hospicjum im.św.Matki Teresy z Kalkuty. Podczas kwesty wolontariusze z Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach będą obdarowywać darczyńców własnoręcznym wykonanym słodkim upominkiem. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji ,,Serca dla Hospicjum”.
2). W tym tygodniu:
-jutro-św.Agaty
-we wtorek-św.męczenników Pawła Miki i Jego Towarzyszy
-tłusty czwartek-ostatni czwartek przed Wielkim Postem.
w sobotę -św.Scholastyki
-w niedzielę-NMP z Lourdes-Światowy Dzień Chorych. Msza św.intencji ludzi chorych o godz.11.30
Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej.
3). We czwartek o godz. 15.30 wyjazd do kina na film ,,Powstaniec-1863” losy ks. Stanisława Brzózki organizującego oddziały powstańcze i dowodzący nimi w potyczkach z zaborcom rosyjskim w czasie postania styczniowego. Szczegóły u ks.Sebastiana.
4). W najbliższą sobotę zapraszamy rodziny z Ostrowa od strony Łukowej do sklepu na godzinę 09.00 do sprzątania kościoła. 
5). Na ołtarzach bocznych do szklanych pojemników możemy jeszcze składać przedmioty srebrne i złote z których chcemy wykonać kielich jako dziękczynienie za dar naszej wiary z prośba o bł. Boże dla naszych rodzin i parafii.
6). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. W tym numerze przeczytamy m.in. o św. Agacie        i Tłustym Czwartku. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdujące się w kaplicy.
7). Intencje Mszy św. są wywieszone w gablocie przy kościele i umieszczone w gazetce parafialnej.