• 735 974 559
  • Łukowa 132, 26-060 Chęciny
Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę zwykła – 28.01.2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę zwykła – 28.01.2024 r.

IV  Niedziela Zwykła-28.01.2024

 1).W tym tygodniu:

-w środę-św. Jana Bosko

-w piątek-święto Ofiarowania Pańskiego-MB Gromnicznej.Msze o 08.30, 11.30 i 17.00. Poświęcenie świec na każdej Mszy. Na Mszy popołudniowej poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Z racji I piątku miesiąca spowiedź przed Mszami św., a po południu od 16.30 do 17.00. Po raz ostatni śpiewamy kolędy.Ofiary zbierane do puszek przeznaczamy na Zakony Kontemplacyjne.

Solenizantom tygodnia oraz gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej

2). Za tydzień:

-z racji I Niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu

-po mszy o 8.30 zmiana Tajemnic Różańcowych dla RŻR

-ofiary zbierane na tacę przeznaczamy na opał do CO kościoła

-po każdej Mszy odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych hospicjum im.św.Matki Teresy z Kalkuty. Podczas kwesty wolontariusze z Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach będą obdarowywać darczyńców własnoręcznym wykonanym słodkim upominkiem. Gorąco zachęcamy do udziału w akcji ,,Serca dla Hospicjum”

3). Na ołtarzach bocznych do szklanych pojemników możemy jeszcze składać przedmioty srebrne i złote z których chcemy wykonać kielich jako dziękczynienie za dar naszej wiary z prośba o bł. Boże dla naszych rodzin i parafii.

4). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej. W tym numerze przeczytamy m.in. o święcie MB Gromnicznej. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdujące się w kaplicy.

5). W tym tygodniu odeszła do wieczności Zofia Życzkowska z Chmielowic.

6). Intencje Mszy św. są wywieszone w gablocie przy kościele i umieszczone w gazetce parafialnej.