Ogłoszenia parafialne na 4 Niedzielę Wielkanocną – 21.04.2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna -21.04.2024 r.

1). Dzisiaj:

-rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele

-na Mszy św.o 8.30 modlimy się  intencji p. Jarosława – Kościelnego z racji Jego imienin.

– Solenizantom  tygodnia i gościom życzymy błogosławionych dni i opieki Matki Bożej

2). W tym tygodniu:-

-we wtorek-Uroczystość św.Wojciecha Biskupa i Męczennika-głównego Patrona Polski

-w środę-św.Jerzego.Msza św.w intencji ks.Jerzego w najbliższą niedzielę na Mszy o godz. 08.30

-w czwartek- św.Marka Ewangelisty

3). Za tydzień  po Mszy św godz. 08.30 ostatnie przed wakacjami spotkanie z rodzicami chcącymi chrzcić dzieci w najbliższych miesiącach i w czasie wakacji.

4). W najbliższym czasie:

-05.05 w naszej parafii,,Niedziela Maryjna”. Gościć będziemy o.Michała Nowaka Franciszkanina, który w Słowie Bożym będzie nas zachęcał do oddania się nas,naszych rodzin i parafii Niepokalanej.

-poświęcenie pól 03 maja

5). Zachęcamy do nabywania u ministrantów gazetki parafialnej.Dzisiaj przeczytamy m. in. o Hospicjum

św. Matki Teresy z Kalkuty. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej znajdującej się kaplicy.

6). Intencje Mszy św.są zamieszczone w gazetce parafialnej i wywieszone w gablocie przy kościele.